Termelői vásár és bolhapiac

A TARtsunk Össze Egyesület sok szeretettel meghív minden érdeklődőt az első alkalommal megrendezésre kerülő termelői vásárral egybekötött bolhapiacra!

Gyere és add el még jó állapotú, de már nem használt ruháid, használati tárgyaid, egyéb cuccaid vagy gyere, és mutasd meg saját gyártású termékeid!
Az árusítás előzetes jelentkezéshez kötött, jelentkezni az alábbi linken lehetséges: https://forms.gle/NEZfx74XS4uDRhRa7 
Helypénz nincs!

Helyszín: 3073 Tar, Petőfi és Kossuth utca közötti park (régi iskola udvara)
Időpont: 2025. 05. 25. 8-12 óra

Termelőink listáját folyamatosan frissítjük, nézz vissza később is!
A rendezvény ideje alatt velünk lesz a Te-Sze-L Alapítvány is, akik a szenvedélybetegségek, azon belül is főként a fiatalok szerhasználata ellen küzdenek.
A vásár ideje alatt vasárnap délelőtt is nyitva lesz a Tari Pékség, akiktől lángost, illetve kávét, üdítőt tudtok majd vásárolni.
Tar Község Önkormányzata támogatásával a vásár ideje alatt lehetőség nyílik a pár percnyire található, Tar Lőrinc pokoljárását bemutató barlang látogatására! A látogatások a látogató központtól (volt tűzoltószertár) indulnak, ahol a rendezvény ideje alatt a kávézó is nyitva tart.
Túravezetések időpontjai: 10:00 és 11:00 óra.
Kedvezményes belépőjegy ára: 750 Ft/fő.

Bővebb információ Messenger üzenetben vagy a tartsunkosszeegyesulet@gmail.com címen kérhető.

További info: itt

Időpont

2025.05.25 08:00 - 12:00

Helyszín

Tar, Petőfi út 1.

3200 Gyöngyös, Fő tér 10. • gyongyos@tourinform.hu