Hatalmi Arcok

Március 27-én 19 órakor a Szomszédnéni Produkciós Iroda önálló estje "Hatalmi arcok" címmel Gyöngyösön, a Mátra Művelődési Központban!

HATALMI ARCOK - A Szomszédnéni Produkciós Iroda új előadása

Mi történne, ha a kasszások mindig kimondanák, amire gondolnak? Ha a céges bulin nem használhatnánk idegen szavakat? Milyen lenne, ha újraszinkronizálnánk a szuperhős-filmeket tájszavakkal és nyelvjárásokkal? Milyen egy Csernusba oltott Zacher?

A „Hatalmi Arcok” a hétköznapi küzdelmeinkről szól – legyen az egy egyszerű csetepaté, komolyabb haddelhadd, súlyosabb összetűzés vagy halálos tusa. A lényeg, hogy akinek nincs baja, az csinál magának. Bálint Ferenc és Tóth Szabolcs, a Szomszédnéni Karinthy-gyűrűs humoristái előadásából minden kiderül.
-------------

Jegyek kaphatók a Tourinform Irodában (Gyöngyös, Fő tér 10.), a Cézár Travelnél (Gyöngyös, Kossuth út 8.), a Moment Tours Utazási Irodában (Gyöngyös, Barátok tere 10.) és online:
https://dumaszinhaz.jegy.hu/ticketsearch/city/gyongyos
(A nem dumaszinhaz.jegy.hu-n vásárolt jegyekért kezelési költséget számolhatnak fel!)

Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra: https://dumaszinhaz.hu/kereslet-alapu-dinamikus-arazas/

Időpont

2024.03.27 07:00 - 21:00

Helyszín

Mátra Művelődési Központ

3200 Gyöngyös, Fő tér 10. • gyongyos@tourinform.hu