Te is szoktál azon gondolkozni, hogy mi bajod lehet?
Már mindent megpróbáltál annak érdekében, hogy jobban érezd magad, de semmi nem segít?
Hiába próbálod kristályokkal kivédeni a Mars rossz állását, az exed még mindig nézi az insta storyjaidat?
Hiába írsz esténként a hálanaplódba az időszakos böjtről, mégsem tudod elhinni a tükörre ragasztott pozitív megerősítő üzeneteket?
Hiába olvasod lefelé néző kutya pózban a kötődési problémákról szóló önsegítő könyvet az érzelmi támogatást nyújtó nyuladnak, mégsem vagy kiegyensúlyozottabb?
Hiába viszed magaddal a boltba az újrahasznosított szívószálból horgolt vászontáskádat, hogy delfinmentes tonhalat vegyél a peszketáriánus macskádnak, mégsem érzed magad jobb embernek?
Nehéz volt végig olvasnod ezt a leírást, mert a folyamatos tiktokozás miatt már csak 6 másodpercig tudsz egy dologra figyelni?
Ha bármelyik kérdésre igennel vagy nemmel válaszoltál, gyere el Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté új estjére! Elvégre mi bajunk lehet?
Jegyek kaphatók a Tourinform Irodában (Gyöngyös, Fő tér 10.), a Cézár Travelnél (Gyöngyös, Kossuth út 8.), a Moment Tours Utazási Irodában (Gyöngyös, Barátok tere 10.) és online:
https://dumaszinhaz.jegy.hu/ticketsearch/city/gyongyos
(A nem dumaszinhaz.jegy.hu-n vásárolt jegyekért kezelési költséget számolhatnak fel!)